پیام فرستادن
تماس با ما
Huang

شماره تلفن : +8619866073748

واتساپ : +8615625033581

اداره کل منطقه اقتصادی کانال سوئز و نمایندگان مختلف از خلیج یوئت بازدید کردند

June 30, 2023

اخیراً هیئتی به سرپرستی اداره کل منطقه اقتصادی کانال سوئز، سفارت مصر در چین، دفتر امور خارجه استان گوانگدونگ و شرکت سرمایه گذاری چین آفریقا تدا به این منطقه آمدند.پایگاه خدمات جامع تجارت فرامرزی که توسطYuet Bay (Guangdong) Vehicle Supply Chain Co., Ltd برای بحث در مورد ایده همکاری در تجارت مرتبط با خودرو در مصر بر اساس پلت فرمچین-مصر TEDA منطقه همکاری اقتصادی و تجاری سوئز.

آخرین اخبار شرکت اداره کل منطقه اقتصادی کانال سوئز و نمایندگان مختلف از خلیج یوئت بازدید کردند  0

 

پلت فرم منطقه همکاری اقتصادی و تجاری TEDA سوئز چین و مصر

این پلتفرم یک منطقه همکاری اقتصادی و تجاری خارجی در سطح ملی است که توسط وزارت بازرگانی تایید شده است.این همچنین یک پروژه بزرگ است که استراتژی های توسعه "ابتکار کمربند و جاده" چین و استراتژی توسعه کریدور کانال سوئز مصر را به هم متصل می کند.در حال حاضر، منطقه همکاری متعهد به ایجاد یک مرکز توزیع کالاهای مرزی مصر (انبار خارج از کشور) و یک مرکز بین المللی توزیع خودرو و قطعات دست دوم است.

آخرین اخبار شرکت اداره کل منطقه اقتصادی کانال سوئز و نمایندگان مختلف از خلیج یوئت بازدید کردند  1

 

صادرات موازی

در سال های اخیر، بازار خودروهای دست دوم به یک صنعت محبوب در چین تبدیل شده است.صادرات موازی خودرو نیز پدیدار شده است که بسیاری از شرکت ها را به اکتشاف فعالانه بازارهای داخلی و خارجی سوق داده است.

پایگاه خدمات جامع تجارت فرامرزی خلیج Yuet یک پیشگام در تجارت "واردات و صادرات موازی" خودرو در چین است.Yuet Bay دارای مزیت مناسب بنادر وسایل نقلیه داخلی است و می تواند به مشتریان خارج از کشور خدمات فرآیند کامل یک مرحله ای برای صادرات خودرو، از جمله تهیه منبع وسیله نقلیه، ثبت پلاک، آژانس صادرات، اظهارنامه گمرکی، تدارکات، بازپرداخت مالیات، و تحویل به انبار خارج از کشور ارائه دهد. .Yuet Bay خدمات سفارشی و مشاوره حرفه ای را به مشتریان بر اساس نیازهای مختلف آنها ارائه می دهد و به آنها کمک می کند تا فرصت های بازار را بهتر درک کنند.