پیام فرستادن
تماس با ما
Huang

شماره تلفن : +8619866073748

واتساپ : +8615625033581

Yuet Bay(Guangdong) Vehicle Supply Chain Co.,Ltd

در شرکت زنجیره تامین وسایل نقلیه Yuet Bay ((Guangdong) ، ما رضایت شما را به عنوان هدف اصلی قرار می دهیم و بینش ارزشمند شما به ما امکان می دهد توصیه های خود را دقیقاً با انتظارات شما متناسب کنیم.ما منتظر کمک به شما در کشف ماشین ایده آل هستیم.

 • Yuet Bay(Guangdong) Vehicle Supply Chain Co.,Ltd
 • Yuet Bay(Guangdong) Vehicle Supply Chain Co.,Ltd
 • Yuet Bay(Guangdong) Vehicle Supply Chain Co.,Ltd
 • Yuet Bay(Guangdong) Vehicle Supply Chain Co.,Ltd
 • Yuet Bay(Guangdong) Vehicle Supply Chain Co.,Ltd
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, صادر کننده, شرکت تجاری, فروشنده
مارک های تویوتا، چانگان، فولکس واگن، زیکر تعداد کارمندان 10~15
فروش سالانه سال تاسیس
صادرات کامپیوتر 70% - 80%
معرفی

 

 • مقدمه

  شرکت Yuet Bay (Guangdong) Vehicle Supply Chain Co., Ltd در سال 2022 تاسیس شد. سهامدار Yuet Bay Guangzhou Jinyang Port Investment Co., Ltd است ،که همچنین همان سهامدار Jinyang Port - Guangzhou Jinyang Port Operating Co است..، Ltd. Yuet Bay واقع در اتاق 111، شماره 114، خیابان Shazhong Down، شهر Huangge، ناحیه Nansha، گوانگژو، مجاور بندر گوانگژو Jinyang،از منابع غنی و موقعیت جغرافیایی مناسب برخوردار است. شرکت ما قصد دارد یک پلت فرم خدمات جامع صادرات خودروهای Yuet Bay را بسازد. ما خدمات جامع مانند خرید خودروها٬ نگهداری خودروها٬ انبار خودروها٬حمل و نقل و لجستیکصادرات گمرک، بازپرداخت مالیات و غیره.

 • مزایا

  به عنوان یکی از اعضای گروه ZHL، Yuet Bay متعهد به خدمت به تولید کنندگان مشهور جهانی خودرو با ارائه خدمات خودروهای گمرکی است.ZHL تقریباً 10 سال خدمات گمرکی را با موفقیت انجام داده است،000 وسیله نقلیه با مجموع ارزش معامله 4.4 میلیارد ین.

  خلیج یوت دارای دو مرکز اصلی، شینشا و نانشا است که ظرفیت ذخیره سازی گسترده ای را ارائه می دهد. مرکز شینشا شامل 3 انبار است که بیش از 130،000 متر مربع را پوشش می دهد.با ظرفیت بیش از ۶مرکز نانشا که مساحت ۴۰۲۰۰۰ متر مربع را در بر می گیرد و ۴۲۳۰۰۰ متر مربع دیگر از منطقه پارک صنعتی را در بر می گیرد، می تواند به طور همزمان بیش از ۳۰ هزار وسیله نقلیه را در خود جای دهد..تیم تعمیر و نگهداری حرفه ای ما در بندر خدمات مختلفی را ارائه می دهد از جمله مونتاژ لوازم جانبی، پوشش خودرو، تمیز کردن دقیق، پولیش، موم کردن،و خدمات سفارشی متناسب با نیازهای متنوع.

  شبکه گسترده و با کیفیت راه ما ما را قادر می سازد خدمات فراگیر حمل و نقل خودرو را به مقاصد مختلف جهانی، از جمله خاورمیانه، هند، پاکستان، آفریقا،اروپا، و آسیای مرکزی.

 • نگاه به آینده

  به عنوان ما به جلو در آینده، Yuet Bay آماده است برای تعریف مجدد استانداردهای مدیریت زنجیره تامین خودرو است. تعهد ما به نوآوری، رضایت مشتری،و برتری عملیاتی در خط مقدم استراتژی ما باقی خواهد ماندما آینده ای را تصور می کنیم که در آن خدمات ما نه تنها نیازهای در حال تکامل صنعت خودرو جهانی را برآورده می کند بلکه از آن فراتر می رود.و پرورش مشارکت های قوی، Yuet Bay با هدف حرکت به جلو به عنوان یک نیروی پیشرو در بخش زنجیره تامین خودرو، به طور قابل توجهی به رشد و موفقیت مشتریان ما در سراسر جهان کمک می کند.

تاریخ

در سال 2022 تاسیس شد. سهامدار خلیج Yuet Guangzhou Jinyang Port Investment Co., Ltd است که همچنین همان سهامدار Jinyang Port - Guangzhou Jinyang Port Operating Co., Ltd است.خليج يوت در اتاق 111 قرار داره، شماره 114 ، خیابان Shazhong Down ، Huangge Town ، ناحیه Nansha ، گوانگژو ، در مجاورت بندر گوانگژو Jinyang ، از منابع غنی و موقعیت جغرافیایی مناسب برخوردار است.شرکت ما قصد دارد یک پلت فرم خدمات جامع صادرات خودرو در خلیج یوت بسازد. ما خدمات جامع مانند خرید خودرو٬ نگهداری خودرو٬ انبار خودرو٬ حمل و نقل و لجستیک٬ پاکسازی گمرک صادرات٬ بازپرداخت مالیات و غیره را ارائه می دهیم.

سرویس

ما رضایت شما را به عنوان هدف اصلی خود قرار می دهیم و بینش ارزشمند شما به ما امکان می دهد توصیه های خود را دقیقاً مطابق با انتظارات شما تنظیم کنیم.ما مشتاقانه منتظر کمک به شما در کشف خودرو ایده آل است که با نیازهای منحصر به فرد خود را هماهنگ است. اگر شما هر گونه پرسش و یا نیاز به کمک بیشتر، لطفاً در تماس با ما در زمان مناسب خود را.

ممنون که وقت گذاشتی و ترجیحاتت رو با ما به اشتراک گذاشتی. خدمت کردن به تو افتخار ماست، و ما متعهد به ارائه بالاترین استانداردهای تعالی در سفر اتومبیل تو هستیم.

تیم ما

خليج يوت ((گوانگدونگ))متعهد به خدمت به سازندگان مشهور جهان خودروهاست،به سازندگان با گمرکی خودرو، اصلاح، پردازش خودرو در بندر، نگهداری،خدمات بازرسی و سایر خدمات حرفه ای.