پیام فرستادن
تماس با ما
Huang

شماره تلفن : +8619866073748

واتساپ : +8615625033581

علی بابا کنفرانس تبادل صادرات خودرو 2023 را برگزار می کند

August 18, 2023

در 10 آگوست 2023، علی بابا جلسه تبادل صادرات خودرو را در پایگاه خدمات جامع تجارت بین‌المللی خودروی Yuet Bay برگزار کرد.این رویداد توسط Guangzhou Baifenbai Network Technology Co., Ltd. (متعلق به علی بابا) و توسط Yuet Bay (Guangdong) Vehicle Supply Chain Co., Ltd برگزار می شود. این رویداد تعداد زیادی از کارشناسان خط مقدم و رهبران صنعت خودرو را جذب کرد و همچنین متخصصان صادرات خودرو و دست اندرکاران صنایع مرتبط.

آخرین اخبار شرکت علی بابا کنفرانس تبادل صادرات خودرو 2023 را برگزار می کند  0

 

یی پنگ، مدیر منطقه ای منطقه Suidong در ایستگاه بین المللی علی بابا، روندهای تجارت خارجی را به طور جامع تفسیر می کند، توسعه سریع تجارت خودرو در خارج از کشور ایستگاه بین المللی علی بابا را به اشتراک می گذارد، و چگونگی استفاده از فرصت را برای پیوستن به بازار خودروهای دست دوم خارج از کشور به اشتراک می گذارد.

آخرین اخبار شرکت علی بابا کنفرانس تبادل صادرات خودرو 2023 را برگزار می کند  1

لی کون، مدیر کل شرکت فناوری رسانه سوئینگ (گوانگژو)، روش‌های ساخت و بهره‌برداری از پلتفرم‌های الکترونیکی مانند ایستگاه بین‌المللی علی‌بابا و Tiktok را توضیح داد و در مورد بازاریابی دیجیتال و استراتژی ارتقای صادرات خودرو بحث کرد.

آخرین اخبار شرکت علی بابا کنفرانس تبادل صادرات خودرو 2023 را برگزار می کند  2

گوان گویان، مدیر کل زنجیره تامین وسایل نقلیه خلیج یوئت (گوانگدونگ)، بر موضوع راه حل های لجستیک صادرات خودرو تمرکز کرد.او توضیحات کاملی در مورد روش های مختلف حمل و نقل مانند رول روی/رول آف، کانتینر و حمل و نقل ریلی ارائه می دهد.در نهایت، او تکنیک های بارگذاری و اقدامات احتیاطی مربوطه را به اشتراک گذاشت.

آخرین اخبار شرکت علی بابا کنفرانس تبادل صادرات خودرو 2023 را برگزار می کند  3

پس از سخنرانی، حاضران به طور فعال سوالاتی در مورد صادرات خودرو مطرح کردند.آنها بیان کردند که این دیدار برای آنها رهنمودهای ارزنده ای در مسیر آینده آنها برای انجام صادرات خودرو داشته است.در نهایت، کارمندان Yuet Bay شرکت کنندگان را به بازدید از پایگاه خدمات جامع تجارت فرامرزی اتومبیل Yuet Bay هدایت کردند و مقدمه مفصلی از پلت فرم خدمات جامع صادرات خودرو Yuet Bay ارائه کردند.

آخرین اخبار شرکت علی بابا کنفرانس تبادل صادرات خودرو 2023 را برگزار می کند  4

شرکت زنجیره تامین خودرو Yuet Bay (Guangdong) به سازماندهی و میزبانی بیشتر فعالیت های ترویج صادرات خودرو ادامه خواهد داد و فرصت های یادگیری هیجان انگیزتر و روشنگری را برای تعداد زیادی از پزشکان خودرو در خارج از کشور فراهم می کند.امیدواریم شرکای بیشتری برای پیوستن به تجارت صادرات خودروهای دست دوم داشته باشیم و به طور مشترک کانال های جدیدی برای صادرات خودروهای دست دوم ایجاد کنیم!

آخرین اخبار شرکت علی بابا کنفرانس تبادل صادرات خودرو 2023 را برگزار می کند  5